O mne

Ahojte  volám sa Libuša Nemcová a  milujem maľovanie obrazov.

      Určite by ste chceli vedieť niečo o mne. Nikdy som sa necítila komfortne vo väčšej spoločnosti. Vždy som bola trochu čudák a nikdy som nikde poriadne nezapadla ani v škole.

V bežnom živote som obyčajná žena – matka a mám obyčajné problémy, ako ostatný . Mám 2 školopovinné deti. Mimochodom s dcérou som musela ostať na materskej  dovolenke do 6 rokov ( Má toho neúrekom chúďa) . Nie som žiadny bohém, ale stojím pevne na  zemi. A keďže som bola roky samoživiteľka musela som sa o deti vedieť postarať aj napriek, nepriazni osudu a minimálnej pomoci od štátu. Nehovorím ani o neplatení výživného od netvora a žití s 300€ na mesiac (len byt som platila 220€). 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o realite na Slovensku, tak si pozrite môj článok NAVRAT KU KOREŇOM:

A tu je troška s môjho života:

  • Prvé manželstvo bolo krásne a veľmi som muža milovala, až tak, že som nepozerala na seba. Bola som veľmi,  ale fakt veľmi zaľúbená. Bola by som urobila všetko pre toho muža. Ale nie je dobré milovať viac, ako ten druhý, lebo sa Vám to potom vypomstí a vy trpíte. S prvým mužom sme nemali deti, ale ja som netúžila po ničom viac, ako po rodine. A tak sa moje manželstvo po 3 rokoch rozpadlo. Boli sme mladý a muž nechcel ešte deti. Tento vzťah trval 7 rokov.

 

  • Druhú známosť som dlho nehľadala. Veľmi som túžila stále po rodine.  Ak hľadáte partnera  tak to nikdy, ale nikdy nerobte cez internetovú zoznamku. Je to to najhoršie čo môžete spraviť.  Ja som tú chybu urobila a pikám doteraz. Po krátkej známosti som sa asi v 8.mesiaci tehotenstva vydala 2.krát. Cítila som, že to nebude dobré už od začiatku,  ale mala som tendenciu chrániť dieťa a preto som sa vydala. S týmto diablom som vydržala 7 nekonečne dlhých rokov . Mala som z ním 2 deti s ktorými mi ani raz nepomohol.  Týral ma psychicky. Na dennej báze boli nekonečné hádky, ponižovanie, vyhrážky atď. Preto som počas 2.tehotenstva aj mala veľké problémy a dcérka sa narodila skôr a z mnohými zdravotnými problémami, ktoré má dodnes. Keď mala dcérka necelé 1,5 roka tak ju ex uniesol ku jeho sestre. Bola u nej asi 2-3 dni a potom som v čase, keď bol v práci po dcéru prišla a vzala si ju nasilu domov.   Keď sa ponižovanie vyhrotilo a začal praktiky aj na synovi musela som sa pozbierať a nájsť v sebe silu na to, aby som ho vyhodila po porade s právnikom a za asistencie polície. Bolo to 1 deň po príchode dcéry a únose. Ale to nebol koniec. V deň vyhodenia netvora z domu prišly na hádky aj jeho rodičia o 23:30, keď deti spali.  Viete takéto veci Vás veľmi posilnia neskutočným spôsobom. Ten netvor ani nevie, ako veľa mi dal a ako málo mi vzal. Odvtedy sme mali skoro zakaždým pri predávaní detí účasť polície A SAMOZREJME AJ PRáVNIKA na telefóne. Vlastne dlho mi to trvalo spamätať sa s toho zvráteného vzťahu a veľmi dlho som nenávidela všetkých mužov. Ale musím Vám povedať jednu Veľkú pravdu o Bohu a Anjeloch oni existujú . V najhorších chvíľach mi neskutočným spôsobom pomáhali modlitby. Moje modlitby na to, aby netvor odišiel zo Slovenska boli vyslyšané . Chvála bohu na nebesiach. Vďaka PANE na nebesiach !!!!!                                                                                                                                                                                     

Ku mojim narodeninám roku 2011 som dostala rozvod s diablom :-)))))))) Ale  život ide ďalej a všetko zlé sa každému 3x vráti- aspoň tak som to počula. Preto ja nikdy nikomu neubližujem a snažím sa pomáhať, kde sa len dá.

Posledné 4 roky pracujem,ako opatrovateľka starých ľudí. S toho posledné 2 roky vo Švajčiarsku. Na začiatku to bolo len na čas, keď si nájdem niečo lepšie. Prvú som mala na starosti jednu babičku v Ke,Barci. Po 8 mesiacoch mi zomrela. Potom som bola v domove dôchodcov jeden mesiac a dali mi pani čo po 3 dňoch tiež umrela. Vlastne potom ma začali ostatné opatrovateľky volať Anjel smrti 2016 .

Keď som si začala robiť opatrovateľský kurz asi roku 2014 nemala som nijaký plán. Myslela som  si, že ho využijem v budúcnosti, keď budú rodičia starí. Mala som najlepšieho ocka na svete. Všade kde mohol pomáhal a bol veľmi šikovný a zručný. V robote ho mali všetci radi, lebo mal dobré srdce a bol srandista.  Môj ocko bol v tom čase roku 2013-2015 chorý na rakovinu pečene.

A keď som  si opatrovateľský kurz spravila, tak som ani nie 3 mesiace pomáhala ockovi, ako sa len dalo. Bolo to v marci 2015 .Ocko sa neskutočne pred smrťou trápil, ale nedalo sa nič robiť. Keď už mu nevedeli v nemocnici pomôcť tak ho poslali domov. Bolo to v piatok a poslali ho bez liekov na víkend pred smrťou. V pľúcach mal vodu, mal nafúknuté brucho plné vody, s obrovských opuchnutých lýtok mu kvapkala  voda na podlahu do postele a Morfium, ktoré mu mali dať proti bolesti mu NEDALI. Mal preležaniny na zadku a pätách. Ak neviete sú to otvorené hlboké páchnuce rany, boli neošetrené z nemocnice. Keďže mal preležaniny na zadku nevedel sedieť bez bolesti a mal vodu v pľúcach tým pádom, keď si ľahol dusil sa.  Takže vedel asi 2 minúty sedieť potom ľahal a sadal a ľahal a sadal celé dni. On si to všetko uvedomoval mal iba 66 rokov. Posledné 2 týždne pred smrťou už nespal vôbec a týždeň pred smrťou už iba pil a aj to veľmi málo. Toto všetko s morfiom v nemocnici. A potom ho pustili bez morfia iba s liekom na bežnú bolesť. V posledný deň kričal a kvílil od bolesti. Moja mama sa mu snažila ísť vybaviť morfium. Ja som ostala s ockovou sestrou pri nom. Len sme sa modlili v skorú smrť. Ja som mu pomáhala sa dvíhať a sadať a ľahať a sadať, ale nevedeli sme vydržať to kvílenie. Asi hodinu predtým u nás bola sanitka a dali mu Morfium. Ale nič nepomáhalo a keď sanitka prišla 2.krát a dali mu 2x konskú dávku morfia, konečne sa to stalo. Ocko sa na chvíľu uvoľnil s kŕčov a ešte pred odchodom lekára mi umrel v náručí a z úst mu vytiekla krv, ktorú som hneď aj utrela. Vedela som, že je už v božích rukách a ide na krajšie miesto. A už konečne necítil bolesť :-(((

Po krátkom čase ma aj v noci vo sne navštívil, ako aj všetci z našej rodiny, ktorý opustili tento svet. Prvý ma po smrti navštívil dedko(ockov otec). Mala som ho veľmi rada. Vtedy som mala 11 rokov. Druhá ma navštívila po smrti babka(mamina mama) mala som okolo 17-18 rokov ani vtedy som to nechápala. Po smrti tety ( maminej sestry) som bola už zdrvená od psychických útokov 2.exmuža a rozmýšľala som o rozchode ( syn mal asi 3 roky ja 32 rokov)a jej silné objatie v noci pár dní po jej smrti cítim dodnes. A poslednú posmrtnú návštevu som mala od môjho ocka. Myslím, že si ešte poriadne neuvedomoval, kde sa nachádzal. Vyzeral v tú noc veľmi mlado a plný sily. Vravel na mňa myšlienkami, ako aj ostatný mŕtvy. A stále mi veľmi chýba jeho úsmev a jeho dobrácka povaha:-(  R.I.P – 03/2015 , aj keď si myslím, že je stále niekde pri nás.

 

Po smrti ocka bolo, veľmi smutné obdobie. Po smrti mi ešte ocko poslal strážneho anjela, môjho terajšieho partnera.  Ale opatrovateľku som robila ďalej, ako zamestnanie. Najprv som robila terénu opatrovateľku a neskôr v domove dôchodcov. Aj keď som tú prácu robila rada na Slovensku sa s toho nedá vyžiť . Preto som pri prvej príležitosti začala pracovať vo Švajčiarsku. Predtým som na potrebné pomôcky pre maľovanie nemala financie ani čas popri 2 deťoch, ako samoživiteľka. Často ešte pred odchodom do  novej práce vo Švajčiarsku som rozmýšľala, ako to urobím, keď sa mi niečo v domácnosti pokazí. Keď bol ešte ocko na žive, on bol tá pomocná ruka. Moja matka nikdy. Stále som len tŕpla čo bude. Pán boh je trpezlivý a hlavne všetko vidí a pošle Vám to čo potrebujete. A preto mi na mojej ceste životom Pán Boh posielal vždy strážnych anjelov, ktorý mi ukazovali cestu , ako ďalej (vtedy som to ešte nevidela).  V mojom živote som sa od kedy si pamätám vždy venovala svetelným bytostiam – Anjelom.  Čítala som rôzne knihy o posmrtných životoch, o vyššej moci o svetelných bytostiach. Stále ma to ťahá a ťahalo týmto smerom.  A práve preto, som začala aj maľovať a dávať silu do svojich obrazov. Dlho som sa bránila tej energii. Takže od teraz začínam maľovať čo cítim a to anjelov .

Dúfam, že mi anjeli pomôžu s ďalším vážnym rozhodnutím 🙂

Držte mi palce a napíšte mi do komentárov čo si o tom myslíte? Či veríte v boha a jeho pomocníkov strážnych anjelov?

Túto stránku som čiastočne upravila 22.7.2019.