Novinky

23.7.2019 Dnes som trochu opravila stránku O MNE. Čítajte a komentujte.

 

21.7.

Na stránke nebudem podporovať SPAM. Všetky komentáre, ktoré boli na stránke cca 3200 som zmazala a púšťam na stránku, len obyčajné komentovanie. Propagovanie vlastných www.sexuálnych stránok si robte inde. Ja to podporovať nebudem sorry.

 

Po dlhšom čase sa znovu vraciam od 1.8. 2019 k písaniu článkov. Trochu som upravila prvú stránku.  Dokončila som E-book pre Vás o vodných hradoch kantónu Basel, Švajčiarsko.

Chcem sa všetkým , ktorý napísali včera-dnes  komentár na články 7.6-8.6.2019 ospravedlniť !!!! Omylom som ich vymazala všetky naraz :-(. Všetky komentáre mi automaticky hádže do spamu a potom musím každý osobitne odsúhlasiť.

 

 

Dajte mi vedieť ak Vám niečo nefunguje. Skúsim to konzultovať s odborníkom na danú tému.

  • Niektorý pridali pri prihlasovaní na stránku Notifikáciu a teraz im chodia 4 emaily ako odpoveď.
  • Neviete sa prihlásiť na RSS, alebo odber noviniek. (je to na hlavnej stránke napravo hneď pod menu).
  • Darovacie tlačidlo – skúsim niečo vymyslieť.
  • Problém s rýchlosťou IE. No to asi neovplyvním.

 

 

 

Na tejto stránke Vám budem  písať, ak budem mať niečo nové:

Upravila som článok návrat ku koreňom, ak by si ho chcel niekto prečítať 🙂 Je to dosť drsné čítanie, ale pravdivé.

 

Od dnes 10.4.2019 by malo fungovať odosielanie pošty, noviniek  a E-book (7 krokov k základom kreslenia). Ďakujem za trpezlivosť.

 

Momentálne som zistila 04/2019 , že mi nefunguje odosielanie noviniek a aj E-booku a preto sa chcem Všetkým ospravedlniť. Pracujem na tom posledné dni. Prosím o trpezlivosť…. Je to príliš zložitý problém. Ďakujem za pochopenie…..A ma chcete kontaktovať môj E-mail: nemcovalibusa@azet.sk